Şeffaf Boya Koruma Filmi

Orijinal boyanın dış etkenlerden korunması, aracınızın renginin değiştirilmesi, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle, dekoratif amaçlarla özel araç kaplama folyoları ile kaplanabilmektedir.

Otomobil, SUV, 4X4, Hafif Orta Ağır Ticari Araçlar, Motorsikletlerin tüm iç ve dış aksamları ile aksesuarları üzerinde uygulanabilmektedir. Araç orjinalliğine hiç bir şekilde zarar vermeyen, dilendiğinden kolaylıkla sökülebilen, yüzeyde kalıntı bırakmayan, tercih edilen ürüne bağlı olmakla birlikte 5-10 yıl kullanım ömrüne sahip ürünlerle aracınızın orjinalliği tam olarak korunmaktadır. Güneşin UV ışınları, boya solmaları, matlaşmalar, dış etkenler, darbeler, çarpma ve sürtmeye bağlı hasarlara karşı muhteşem bir koruma sağlar.

Şeffaf Boya Koruma Filmi Farklılıkları Nedir ?

Şeffaf Boya Koruma Filmi 

PVC esaslı boya koruma filmi aracın yüzeyini 5 yıl boyunca her tür çevresel aşındırıcılardan, ultraviyoleden, çizilmelerden sararmaksızın korur. Mat ve parlak alternatiflere sahip olup, 150 mikron kalınlığı ile hem koruma yeterliliğine, hem araç yüzeyi üzerinde kesim uygulamadan içeriye kıvırarak uygulanabilme özelliğine sahiptir. Boya koruma filminin ultra şeffaf yapısı, “repositionable” yapışkan sisteminin getirdiği ekstra uygulama kolaylığı, bölgesel olduğu gibi aracın tümüne de uygulanabilir. Bu boya koruma filmindeki 150 mikron kalınlığı, PVC malzemelerde yeterli koruma performansı sağlarken, rahatlıkla panel kenarlarından kıvırarak uygulanabilen, malzemenin her yüzeye uyum sağlamasına olanak veren ve ultra şeffaflığın da korunabildiği en doğru kalınlıktır.

Poliüretan Şeffaf Koruma Filmi

Dünyanın tartışmasız en popüler, en parlak  ve 10 yıllık garanti sunabilen en dayanıklı poliüretan boya koruma filmidir. Fransız HEXİS’in BODYFENCE veya LLUMAR’ın self healing teknolojisne sahip ürünleri ile boya koruma filminin özel laminasyonu ile üzerinde oluşabilecek çiziklerin ısı ile kendiliğinden kaybolmasına olanak vermektedir. Ayrıca bu laminasyon sararmaya karşı da 10 yıl garantili olduğu için boya koruma filmi kapsamında dünyanın en gelişmiş teknolojiye sahip boya koruma filmidir. Yüksek kalite poliüretan malzemeden üretilmiş, aşınma, göçük, boya kalkması sorunlarına ağırlıklı olarak maruz kalan kapı kenarları, kapı ve bagaj eşikleri için tek araçlık hazır “kapı kenar koruyucu” ve “eşik koruyucu” boya koruma filmi kitleriyle de uygulanmaktadır.

Çok özel araçların çok uzun süreler boyunca ÇOK ÖZEL korunması için tasarlanmıştır.

Araç Aksesuar Kaplama Uygulamalarımızdan...

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram