Exclusive Uygulamalar

Özel teknikler ve aşındırı içermeyen kimyasallarla çalışılarak,klasik bir otomobil, motorsiklet veya VİP aracın temizlenmesini, arındırılmasını, korunmasını amaçlar. Yeni Nesil NANO Teknoloji Ürünler Koruma amaçlı, polish (Aşındırıcı olmayan parlatıcı) ürünler, waxlar, sealantlar, su itici cam kaplamaları, krom parlatıcılar ve trim yenileme ürünleri gibi ürünler kullanılarak uygulamalar gerçekleştirilir.

Detailing Uygulamalarımız

Klasik Araç Temizliği ve Bakımı

Detailing kültürüyle eşsiz kıymetlerinizin temizlenmesi, korunması için gerek ürün kalitesinden gerekse doğru proses uygulamalarından asla vazgeçemezsiniz. Bu konuda AUTO GLYM markamızın öncülüğünde, klasik araçlarınız koruma altında… Detaylı İç Temizliğinden, Kumaş , Deri, Vinil Korumalarına, Metal aksamlarından Kromajlarının temizlenmesi ve korunmasına, jantlarının bakımından lastiklerinin orjinalliği gibi kalmasına kadar profesyonel tüm hizmetler restore yenileme imkanı ile birlikte uygulanmaktadır.

Motorsiklet Temizliği ve Bakımı

Güneş, yağmur, çamur, toz, toprak, kimi zaman kuş pislikleri, ağaç reçineleri, yoldan sıçrayan ve boyayı kaldıran bir çakıl taşı…Boyasından, koltuklarına, kromajı aksamlarına, plastik aksamı kısacası gözbebeği motorsikletiniziniz tamamını zararlı dış etkenlere karşı koruyabilir, bakımını yaptırabilir, onu uzun süre ilk günkü ışıltısıyla koruyabilirsiniz. Boya Koruma’dan, Kromaj akşamların korunmasına, jant ve lastik korumasından, far temizliğine, deri korumasına, şeffaf boya koruma filmi kaplamasına kadar bir çok uygulama AUTO GLYM’in eşsiz ürünleri ile korunabilmektedir.

Premium & VIP Araç Temizliği ve Bakımı

Hayallerinizin tasarım ve eşsiz sanatsal ayrıcalıkları ile buluştuğu özel araçlarınızın temizlenmesi, bakımı ve korunmasında, titiz kaliteli ve detaycı işçiliğimiz, doğru ürün ve doğru proseslerle uygulanmaktadır. Antibakteriyel Detaylı İç Temizlikten, Özel Deri Temizliğine ve Korunmasına, Kontrol panellerinin ve mobilya aksamlarının polisaj edilerek NANO Koruma altına alınmasına, orijinal boyasının NANO CERAMIC kaplama ile uzun yıllar göz kamaştırabileceği bir çok uygulamaya imza atmaktayız.

Kaplama Araç Temizliği ve Bakımı

Folyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak istediğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi sağlıyor. Başka bir avantajıysa folyo ile kaplanan yüzeyler UV ışınlarının etkilerine maruz kalmadığı için boya solmuyor, matlaşmıyor ve aynı zamanda asit yağmuru veya kar gibi doğal etkenlerden de aracınız korunmuş oluyor. Ancak folyonun dış ortam dayanımında temizliğinin sağlanması, koruma altına alınması, hidrofobik etki yaratılması, bakım onarım değişim gerektiren tüm tamir imkanları, sökme, temizleme uygulamaları profesyonelce uygulanmaktadır..

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram