Expert – Danışmanlık

Hasar Danışmanlığı

Hasar sebeplerinin herhangi birinin gerçekleşmesi sonucunda, sigortanıza başvuruda bulunmuş ve eksik ödeme almış veya herhangi bir şekilde ödeme alamamış iseniz, hasar danışmanlığı talebinde bulunmanız üzere hasarlarınızı alanında deneyimli Hasar Uzmanlarımız, Sigorta Eksperlerimiz, Avukatlarımız aracılığı ile detaylı, titiz ve hassas bir çalışma sonucunda en kısa sürede sonuçlandıralım.

Araç Değer Kaybı

Kazaya karışmış bir araç, ikinci el piyasada, daha önce kaza yapmamış birebir aynı özelliklere sahip araçlar ile aynı değerde satılamaz. Hatta bir aracın geçmişinde sadece hasar kaydının mevcut olması, hasar önemli bir ölçüde olmasa bile, ikinci el alım satım işlemlerinde pazarlık unsuru haline gelmesi için başlı başına psikolojik bir sebep oluşturmaktadır.

Manevi Tazminat Talepleri

Trafik kazası sonucunda ölüm olayı gerçekleşmişse; Mirasçıları, ölümle sonuçlanmış kazazedenin desteğinden yoksun kaldıklarından ötürü, destekten yoksun kalma tazminatı ile cenaze ve defin masraflarını talep edebileceği gibi, ölümü nedeniyle duydukları elem, acı ve üzüntü nedeniyle manevi tazminatta, yaralamalı kazalarda, geçici ve sürekli iş göremezlik, bakıcı gideri (geçici ve sürekli) için manevi talepte bulunulabilir.

Danışmanlık Süreci

Maddi veya Manevi kayıplı bir trafik kazası sonrasında,  Ödenmeyen veya Kısmi Ödenen hasarlar, Rücu işlemleri, İcra kanalıyla talep edilen ödemeler, Kusur Oranları İtirazları, Tahkim Komisyonu Başvuruları, Araç Değer Kaybı, Sürekli Bakım veya Geçici İş Göremezlik Muhtaçlık Durumları, Bakıcı Talep ve Giderleri, Manevi Tazminat Taleplerinizi, Profesyonel Kadromuz ve Stratejik İş Ortaklarımız ile titiz, hassas çalışmalar sonucu değerlendirerek size profesyonel hizmeti sunmak amacındayız.

Başvurunuz ile birlikte Araştırma Ekibimizin oluşturmuş olduğu takip dosyalarınız, Uzman Eksperlerimiz, Yeminli Adli Bilirkişilerimiz, eşliğinde incelenerek, başvurularınızın hukuksal süreçleri, takip proseslerimiz ışığında tazminat taleplerine dönüştürülür. Çözüm odaklı bir süreçler branş avukatlarımızın titiz dosya takip çalışmaları sonrasında, tazminatla sonuçlandırılır.  Doğru Hasar değerlendirmesi, dürüst,titiz ve bağımsız bir şekilde gerçekleştirilerek, hukuki süreçte Doğru ve Yasal, Eksiksiz Tazminat ilkeleri benimsenir.

Vekaletiniz ve yetkilendirmeniz ile başlayan Danışmanlık, Takip, Tazminat süreçleri sonucunda elde edilen hukuki kazanımlara ait tüm tazmin ödemelerinin tahsilatları gerçekleştirildikten SONRA ekspertiz, bilirkişi, ücreti vekalet, resmi harç ve masraflar detaylı bir şekilde tarafınıza ibra edilir. Kurumsal proseslerimiz ışığından gerçekleştirilen dosya takibiniz neticesinde, çözüm odaklı yaklaşım ve profesyonel kadronun etkin sonuç odaklı çalışmaları 1 – 4 ay gibi bir sürede ortalama olarak neticelendirilmektedir.

Zaman aşımı Maddi zararlarda 2 yıl, Yaralanmalı kazalarda 8 yıl, Ölümlü kazalarda 15 yıldırMaluliyet zararında, maluliyet raporunun alındığı tarihtir. Uzmanlık alanımızdaki Araç Değer Kaybı ve Maddi – Manevi tüm sigorta tazminatları ile ilgili olarak bizlere ulaşabilir, elinizdeki hasar belge ve fotoğraflarını mail veya whatsapp ile gönderebilirsiniz. İrtibat ve iletişimleriniz hızlı bir şekilde incelenerek, sizlerle iletişime derhal geçilecektir. Dosyanızın kabul süreciyle birlikte, gerekli analiz, takip, tazmin aşamalarına geçilebilecektir.

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram