CarCare – Nano Boya Koruma

Professional Car Care sistemleri bütün hizmetleri birlikte, bir sistem dahilinde profesyonelce konsept olarak uygulamaktır. Bu uygulamalar lisanslı Yeni Nesil Teknoloji NANO Koruma sistemlerinin belirli bir proses dahilinde sistematik kullanımını amaçlamaktadır. Aracınız önemli bir yatırımınız olarak görülmekte tüm uygulamalar bu yatırımın değerinin korunmasına yönelik olmaktadır.

Bu hassasiyet ve titizlikle,aracınızın ilk günkü gibi temiz, parlak, gösterişli, yeni görünümlü kalmasını sağlamaktadır. Zamanla maruz kalacağı güneşin zararlı UV ışınları, yoldan gelen taş, pislik, zift gibi zarar verici unsurlar, aracın kullanıldığı ortamdaki atmosferik olayların (nem, kar yağışı, dolu vb.) yıpratıcı etkileri Car Care uygulamaları ile ortadan kaldırılmakta, yetkili uygulama merkezimizce aracınız koruyucu bir zırha kavuşmaktadır.

NANO Boya Koruma Uygulamalarımız

Seramik Ultra Boya Koruma

Son derece dayanıklı ve seramik parlaklığında yüzey oluşturur. Yıkama dışında bakım gerektirmez. Gerçek ve uzun süreli koruma sağlar. Hava ve çevrenin olumsuz etkilerine karşı araç üzerinde tam sızdırmazlık sağlar. Uzun süreler aracın daha temiz kalmasını temin eder. Gelmiş geçmiş en iyi dış korumayı sağlar. Aracı kuş pisliğine, ağaç reçinelerine, endüsrtiyel serpintilere karşı korur. Güneş ışınları, asit yağmuru ve çözücülere karşı tam koruma sağlar. Kış aylarında araç üzerinde oluşan buzlanma, yol yüzeyine uygulanan tuz ve kimyasallara karşı tam koruma sağlar.

Seramik kaplama ürünlerinde, SiO2, kuvartz veya silika bazlı kaplamanın kalitesi, SiO2 yoğunluğuna ve saflığına dayanır. Bununla birlikte, hepsi boya yüzeyiyle yapışma açısından iyileşme ile sınırlıdır. SiO2 saflığı %90’dan fazla olsa dahi, inorganik SiO2 bileşenleri organik boyalı yüzeyle bağlanması gerektiği için bağlanma kuvveti hala zayıftır.

Boyalı yüzeylerin ince gözeneklerini zor dolduran SiO2 kaplaması; Mükemmel yapışma mukavemeti olmaksızın sadece boyalı yüzeyin yüzeyinde koruyucu bir kat olarak bulunur. Zaman içinde performans ve dayanıklılığın önemli ölçüde azalmasına neden olur. Boyaya uzun süreli dayanıklılık kazandıran kalıcı bir bağ oluşturur ve bu nedenle inanılmaz derecede parlaklık sağlar. Diğer markalara kıyasla 9H sertliği aşan en yüksek sertliğe sahiptir. Boya yüzeyinde çatlama veya soyulma olmaksızın çok katmanlı olarak uygulanabilir olduğundan en yüksek kalınlıktadır.Kalıcı koruma sağlar.

Seramik Kaplamanın Faydaları
 • Tüm araç yüzeylerinde kalıcı ve uzun süreli parlaklık sağlar,
 • Zararlı güneş ışınları, asit yağmurları ve kimyasallara karşı tam koruma sağlar,
 • Son derece dayanıklı ve mükemmel parlak yüzey oluşturur,
 • Garantili ve uzun süreli koruma sağlar,
 • Hava etkilerine karşı araç üzerinde oluşabilecek buzlanmada tam koruma sağlar,
 • Uzun zaman aracın daha temiz ve parlak kalmasını sağlar,
 • Kuş pisliğine ve ağaç reçinelerine karşı ciddi anlamda koruma sağlar,
 • Yıkama makineleri, fırça ve temizlik ürünlerine karşı koruma sağlar,
 • Jantlara ve plastik aksamlara uygulanabilir, uzun süre temiz kalmalarını sağlar.
Seramik Kaplamanın Özellikleri
 • Güçlü su ve yağ iticilik
 • Kir ve leke tutmazlık
 • Mükemmel kolay temizlenme
 • Kılcal çizikleri engelleme
 • Kimyasallara karşı koruma
 • UV koruma
Garanti Süresi

Seramik Kaplama “3Yıl” garanti altındadır.

Ultra Boya Koruma

Yeni Araçlar için 3 aşamalı olarak uygulanan Temizleme – Bakım – Koruma aşamaları sonrası, Araç boyası, metal ve lastik gibi dış aksamları NANO teknoloji özel ürünlerle en az 1 (BİR) YIL süre ile güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korunur ve sürekli olarak parlaklığını muhafaza eder. Kullanılmakta olan araçlar için 5 aşamalı olarak uygulanmaktadır. 3M, Crsytal Concept ve AUTO GLYM markaları öncelikli tercihlerimiz arasında yer almaktadır. Araç tipine, yıkama alışkanlıklarına ve coğrafik ortamlara göre ürün tercihimiz değişkenlik göstermektedir.

Uygulama Süresi : 4-6 Saat

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram