Araç Kaplama

Orijinal boyanın dış etkenlerden korunması, aracınızın renginin değiştirilmesi, boya hatalarının ve çiziklerin saklanması veya bölgesel renklendirmelerle, dekoratif amaçlarla özel araç kaplama folyoları ile kaplanabilmektedir.

Otomobil, SUV, 4X4, Hafif Orta Ağır Ticari Araçlar, Motorsikletlerin tüm iç ve dış aksamları ile aksesuarları üzerinde uygulanabilmektedir. Araç orjinalliğine hiç bir şekilde zarar vermeyen, dilendiğinden kolaylıkla sökülebilen, yüzeyde kalıntı bırakmayan, tercih edilen ürüne bağlı olmakla birlikte 5-10 yıl kullanım ömrüne sahip ürünlerle aracınızın orjinalliği tam olarak korunmaktadır. Güneşin UV ışınları, boya solmaları, matlaşmalar, dış etkenler, darbeler, çarpma ve sürtmeye bağlı hasarlara karşı muhteşem bir koruma sağlar.

Aracınızın rengini değiştirmek istiyorsanız veya aradığınız renkte aracı bulamıyorsanız, gelin en kısa sürede isteğinizi yerine getirelim. Bu teknik sayesinde aracın boyanması riskine girmeyip, isterseniz aracınızın komple rengini, isterseniz parça parça ayna, kaput, tavan, panjur gibi bir çok panelinde zevkinize göre MAT, PARLAK, METALİK, SEDEFLİ, KROM, KARBON veya EFEKT folyo kaplama veya yeni nesil sökülebilir sıvı kauçuk kaplama ile hayatınızı renklendirelim. Hem renklendirme görselleştirme sağlayalım hemde yıllar sonra tertemiz orjinal boyanızla aracınız dış ortam etkilerinden korunmuş olsun.

Araç Akseauar Kaplama Uygulama Alanları Nelerdir?

Cam Tavan Kaplama

Araçlarınız üzerinde estetik amaçlı olarak uygulanan ve şık bir görünüm sunan bu uygulamamız için Dünya’nın önde gelen markalarının 80-110-300 mikron kalınlığına sahip ürünlerini tercih etmekteyiz. İhtiyacın netliği, kullanılan ortamın iklimsel özellikleri dikkate alınarak seçilen malzeme ve uygulamadaki ince ayrıntılarla birlikte aracınızın görünümü değiştirebilirsiniz. Bu hizmetimizde farklı çözüm gereksinimleri nedeniyle araç gövde renginde de kaplama folyoları kullanılmak suretiyle bazı boya hataları da kapatılabilmektedir.

Karbon Kaplama

Aracınızda var olan kusurları örtmek, görünüm ayrıcalığı yaratmak, trafiğe farklılık katmak amacıyla dış ve iç aksamlarda karbon uygulamalarımız mevcuttur. Araç marka modeli kaplanacak parçası ve ürün kalite tercihi ile çok katmanlı yüksek performanslı uzun ömürlü 4D ve 5D desenlere sahip, fırçalı ve metalik yüzeyli bir çok ürün alternatifi ile hizmetinizdeyiz.

Ticari Taksi Kaplama 

Kurumsal Ticari Taksi uygulamalarımızın bir parçası olan Ticari Taksi Uygulamasında, ekmek kapınız niteliğinde olan aracınızın ekonomik olan uygulamalara nazaran, araç kaplama ürünlerinden yana kaliteleri Avrupa Standartlarında olan uzun yıllar minimum 5 yıl sizlere sorun çıkarmaksızın kullanım imkanı sunabilecek, Dünya Markalarından oluşan ürünlerle, doğru uygulama, doğru işçilik ilkeleri dahilinde verilmektedir.

Dijital Baskı Kurumsal Kimlik Kaplama

Profesyonel çalışmalarınızda, ulusal kurum kimliği kaplamalarınızda, DİJİTAL BASKI ARAÇ KAPLAMA yüksek işçilik ve ürün kalitesi ile verilebilmektedir. Tasarım ve çalışmalarının, 3D modellemelerinin, ulusal ajanslarla iş birliği içerisinde olabileceği gibi, 3D modelleme uzmanımızca tasarımı, bina giydirmeleri vbg. alanlarda profesyonel kadromuz stratejik işbirliğine her daim açıktır. Ekonomi yerine kalite tercihiniz ise, mutlaka 3M markası ile verdiğimiz bu hizmetle tanışmalısınız.

Ağır Ticari Taşıt Kaplama

Kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda Otobüs, Kamyon, Çekici gibi araçlarınızdaki Kurumsal Renk Değişimi, Silüet Kaplaması, Dijital Reklam PR uygulaması gibi bir çok proje bazlı teklifinizde profesyonelliğimiz ve kurumsallığımızla, çözüm ortağınız olmaya hazırız. Dijital baskı ve ürün alternatif çözümlerinde Türkiye’nin önde gelen en büyük distribitörleri ile çalışmalarımız devam etmektedir. Projenize kurumsal bir stratejik iş ortağı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Araç ve Aksesuar Kaplama Referanslarımız

Araç Aksesuar Kaplama Uygulamalarımızdan...

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram