Araç Görüntü Sistemleri

Binek ve Ticari araçlarınız üzerinde, Multimedya, DVR Kamera Güvenlik, Yol Güvenliği, OEM Multimedya, Android sistemler ile Kameralı ve Kamerasız Park Sensör sistemlerinde kaliteli ürün, sanayi malları satış sonrası hizmetler tebliğine uygun garanti koşulları ile 2 yıl ürün garantisiyle sunduğumuz hizmetlerimizdir.Ürün satış ve montaj uygulamalarımız araç orjinalliğine herhangi bir sakınca doğurmamakla birlikte, bazı yeni nesil araçlar için gizlenmiş saklanmış özelliklerinde aktif hale getirilmesini içermektedir.

Ayrıca sigorta şirketleri kapsamında, kara taşıtları sigorta poliçeleri dahilinde hırsızlık, kısmi yangın, oto kaza durumlarında, araç elektroniği üzerinde meydana gelen hasarlarınız için Alternatif Yeni Nesil Çözümler’de ALC – Çorum bünyesinde ERK GARAJ ayrıcalığıyla sunulmaktadır.

Oto Elektronik ve Aksesuar konusundaki 20 yıla yakın tecrübesi İle 2011 yılında İstanbul ‘da kurulan 5K Grup firmasına ait araç müzik ve görüntü sistemlerinde NAVİİN markası ile teknolojik yenilikleri takip ederek kaliteli ürünleri müşterilerimize sunma ve müşteri beklentilerini tam anlamıyla karşılama hedefimize ulaşmak için Profesyonel ekibimiz ve müşteri odaklı çalışma felsefesi ile NAVİİN markamız, OMSA LINE A.Ş iştiraki ile farkını ortaya koymaktadır. ERK Garaj Çorum Yetkili Satış ve Montaj Servisi ile bölgemiz dahilinde hizmetinizdedir.

Değiştirilebilir Ön Panel Çerçeve Sistemi ile araca göre cihaz derdine son veren NAVİİN, OEM Universal ve Double Dean cihazları, uzaktan kontrol imkanı sağlayan, yeni nesil araç joystick ek donenımı, ön yol sürüş güvenlik kamerası, geri görüş kamerası, araç özellikleri vbg. tam anlamıyla bir tablet deneyimi sunmaktadır.

Sürüş Güvenliği, Konfor, Kamera Kayıt DVR Sistemleri

Araç Görüntü Sistemleri OEM Markalarımız

Araç Görüntü Sistemleri Uygulamalarımızdan

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram