Araç Yenileme – Plastik Alüminyum Parça Onarımları

Motorlu Taşıtlarınızın iç ve dış aksamlarındaki yıpranma, aşınma, deformasyon, yırtık, kopuk vbg. hasarlardan kaynaklı olumsuzlukların profesyonelce bertaraf edilmesi, bu kısımların hizmet kapsamları çerçevesinde yenilenmesi uygulamalarıdır. Deri Döşemeler, Koltuklar, Direksiyon Simitleri, Ön Konsul, Torpido gibi iç aksamlar yanı sıra aracınızın dış aksamlarındaki plastik ve boyalı yüzeylerde dış darbeler sonucu meydana gelen tüm hasarların bertaraf edilmesine yönelik uygulamalarımızdır.

Tabii Plastik Kaplama tampon çıtaları, kapı bantları ve ön arka tamponların onarımlarını profesyonel bir işçilikle gerçekleştirmekteyiz. Ayrıca sigorta şirketleri, filo şirketleri, kurumsal şirket araçları ve bireysel müşterilerimizin araçlarındaki tüm oto hasar ikame uygulamaları ile birlikte Sigorta şirketleri, sigorta eksperleri ile birlikte yürütülen Mobil Plastik ve Alüminyum Parça Onarım Hizmetimiz AUTO LIFE CENTER Servis Organizasyonumuz bünyesinde 40 Servis Merkezi, 650 Uzman Teknisyen ile birlikte Yurt Genelinde stratejik iş ortaklığı şeklindedir. ALC – Çorum Servis Merkezimiz 6 Uzman Teknisyen, 2 mobil Servis aracı, 2 idari teknik personel kadro ile hizmetinizdedir.

AUTO LIFE CENTER | ALC - Çorum Servis Merkezi Hizmet ve Uygulamalarımız

Aliminyum Jant Onarım & Boyama

Araçların, jant aksamları üzerinde göçük, çatlak, yırtık, sıyrık vs. hasarlar özel düzeltme makinesinde düzeltilerek tornadan geçirilir ve kalite kontrol sonrasında dış yüzeylerinin boyanarak yenilenmesi sağlanır. Boya işleminde araç marka ve model tipine bağlı olarak 6 farklı metal inceliğine sahip özel boya kullanılırken, titanyum renklendirme ve piano black gibi sürekli tercih gören renklendirme işlemleri de uygulanabilir. Jantların işlem sonrasında NANO Kaplama yapılarak araca montajı tavsiyemizdir. Hizmet mobil servis olarak stratejik iş ortaklarımız, servis merkezleri, plazalar, sigorta şirketleri, filo kiralama şirketlerine de verilmektedir.

İç Döşeme Tamiri

Araçların iç döşeme malzemelerinden plastik, deri, vinleks, kumaş, halı, velur kaplı aksamları üzerinde sigara yanığı, çizik, yırtık, kopuk gibi hasarların, onarılması hizmetidir. Hasarlı parça değiştirilmeden, çoğu zaman tamir sonrası fark edilmeyecek azami düzeyde tamir edilmekle birlikte, aynı renk ve dokuda sürekliliği lojistik firmalarınca sağlanan metaryallerle onarım gerçekleştirilebilir. Bu konuda en doğru teknik ve çözüm hangi onarım tekniğini gerektiriyorsa tercihimiz sizin optimum tamir faydasını alabilmeniz içindir.Hizmet mobil servis olarak stratejik iş ortaklarımız, servis merkezleri, plazalar, sigorta şirketleri, filo kiralama şirketlerine de verilmektedir.

Deri Döşeme Tamiri

Deri; eşsiz güzellikteki dokusuyla, kendisine ait izleri ve bazen kusurları olan, doğru ürünlerle bakımı ve temizliği kolaylıkla yapılabilen, uzun ömürlü, son derece dayanıklı, doğal bir üründür. Uzun süre kullanımla beraber yıpranma, solma, kuruma veya sertleşme kirlenme, yırtılma gibi hasarlar görebilir. Bu hasarlar değişimi, tamir gibi farklı 2 metotla giderilebilmektedir. Tamir edilen deri aksam orijinal rengine uyumlandırılırken özel esnek malzemeler kullanılmaktadır. Hizmet mobil servis olarak stratejik iş ortaklarımız, servis merkezleri, plazalar, sigorta şirketleri, filo kiralama şirketlerine de verilmektedir.

Deri Direksiyon Onarımı

Aracınızın yıpranmış “Direksiyon Simidini” yeniden kaplatmak ya da orjinalinde deri olmayan, plastik direksiyonunuzu hakiki deri direksiyona dönüştürmek istiyorsanız bu uygulamamız sizler için. Her marka ve model aracınızın direksiyon simidi, deri kaplama yada orjinal hali ile yenilenebilir. Farklı renklerde,farklı dikiş seçeneklerinde, spor görünümler dikiş renk seçeneği, farklı deri desenleri ile bu uygulamamızla direksiyon simitleriniz %100 orijinal deri ile kusursuz işçiliğimizle kaplanabilmektedır. Hizmet mobil servis olarak stratejik iş ortaklarımız, servis merkezleri, plazalar, sigorta şirketleri, filo kiralama şirketlerine de verilmektedir.

Plastik Tampon Onarımı

Araçların plastik ön ve arka tamponlarında meydana gelen yırtık, kopuk, çatlak, deformasyon gibi hasarların çoğu zaman parçanın yenisi ile değişmesi sonucunu doğuran hasarların Amerikan menşeli sarf malzemeleri ile ısıl işlem özel onarım teknikleri doğrultusunda onarılmasıdır. Gövde rengi boyalı olan parçaların boyanması, pütürlü tabii plastik kaplama dokusuna sahip yüzeylerin ise özel tabii plastik kaplama boyası ile boyanarak orjinale uyumlandırılır. Hizmet mobil servis olarak stratejik iş ortaklarımız, servis merkezleri, plazalar, sigorta şirketleri, filo kiralama şirketlerine de verilmektedir.

Trim Renklendirme & İç Döşeme Boyama

Araçların iç aksamlarındaki plastik, vinil, deri kısımlarının gerek dış etkenlerce hasar görmesi gerekse renk değişimi anlamındaki gereksinimlerinizde, tüm iç aksam bileşenleri, torpido, kapı döşemeleri, konsul, direk plastikleri gibi bir çok aksamın yeniden görselleştirilmesi renklendirilmesi uygulamasıdır. Su bazlı özel boya ve ürünler kullanılarak yapılan uygulama esnek malzemeler tercih edilmektedir.Hizmet mobil servis olarak stratejik iş ortaklarımız, servis merkezleri, plazalar, sigorta şirketleri, filo kiralama şirketlerine de verilmektedir.

Alüminyum Radyatör Onarım Tamiri

Tüm araç sınıfları üzerinde, Binek Oto, Hafif Ticari, Orta ve Ağır Ticari araçların alüminyum gövdeli soğutma, klima, turbo intercoller radyatörlerinin deformasyon, kazan, petek, kanal hasarlarının orjinaline sadık kalınarak, onarılması ve ülke ekonomisine katkı sağlamasıdır. Hizmet mobil servis olarak stratejik iş ortaklarımız, servis merkezleri, plazalar, sigorta şirketleri, filo kiralama şirketlerine de verilmektedir.

Ağır Ticari Araçlar Parça Onarım Tamiri

Ağır Ticari araçlar üzerinde onarılabilir niteliğe sahip, iç döşeme, trim, alüminyum, plastik, bagalit vb. parçalarının belirli bir proses dahilinde onarılmasıdır. Hizmet mobil servis olarak stratejik iş ortaklarımız, servis merkezleri, plazalar, sigorta şirketleri, filo kiralama şirketlerine de verilmektedir.

Mobil Plastik ve Alüminyum Parça Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

aksigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
allianz-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
anadolu-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
ankara-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk.png
bereket-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk.png
doga-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk.png
dubai-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk.png
ergo-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
ethica-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
eureko-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
generali-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
halk-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
hdi-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
magdeburger-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
mapfre-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
neova-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
orient-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
quick-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
ray-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
seker-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
sompo-japan-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
turkland-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
turknippon-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
unico-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
ziraat-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
zurich-sigorta-alc-anlasmali-servis-corum-erk
Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram