Araç Yenileme – Hasar Onarım

Boyasız Kaporta Göçük Düzeltme

Araçlarınızın kaporta aksamları üzerinde meydana gelen boyanın zarar görmediği göçüklerin boyaya zarar vermeden düzeltilerek eski haline getirildiği uygulamamızdır. Bu sayede aracın orijinalliği bozulmaz, ikinci el satışında değer kaybına uğramaz. Boyasız Göçük Düzeltme işleminde, üzerinde göçük bulunan panelin arkasına özel çelik aletlerle ulaşılarak, dışa doğru masaj yöntemi ile göçük düzeltilir. Ulaşılamayan veya arkası kapalı olan bölgelerdeki Dent Puller Yapıştırma Seti ile kullanılır. Meterolojik Dolu Yağışlarında hasar gören araçlarınız için de kurumsal stratejik çözüm ortaklığımızla, hasarlı araçlarınız gerek sigorta poliçeleri kapsamında gerekse perakende anlamda garantili ve güvenli bir şekilde %99 oranında onarılmaktadır.

Butik Hasar Onarım Uygulamaları

Araçlarınızın kaporta aksamları, iç ve dış aksamları, tamamlayıcı kompanenetleri, panjurları, ayna kapakları,jantları, tavanı,motor kaputu kapı kolları, ön torpido çerçeveleri gibi bir çok bölümünde dış etkenler ve oto kaza hasarları orjinaline uygun, know how’a dayalı onarım teknikleri ile araç üzerindeki değer kaybı minimize edilecek şekilde özel olarak yapılacak çalışmalarla giderilir. Sigorta şirketleri anlaşmaları ve anlaşmasız kapsamlı olarak uygulanmak olan hizmetlerimiz mevcuttur.

AUTO LIFE CENTER | ALC - Çorum Servis Merkezi Hizmet ve Uygulamalarımız

Lokal & Mini Boya Onarım Tamiri

Araçlarınız üzerinde kapı, çamurluk ve tampon bölgelerinde meydana gelen sıyrık, çizik gibi küçük boya hasarlarının tamamen giderilmesidir. Onarım bölgesi mümkün olduğunca küçük açılır parça orjinalliği mutlak suretle korunmaktadır. Lokal veya Mini bir biçimde boya 0,8 mm. MİNİJET tabancalar kullanılarak işlemler gerçekleştirilir. Genellikle çamurluklar, kapılar, tamponlar gibi dikey parçaların kenar bölgelerindeki boya hasarlarının giderilmesinde etkin şekilde kullanılır. Motor kaputu, bagaj kapağı ve tavan gibi parçalarda boyanın cinsine, rengine, hasarın yerine ve büyüklüğüne bağlı olarak uygulama farklılık gösterebilir.

ALC Hasar Onarım Uygulamalarımızdan...

AUTO LIFE CENTER | ALC - Çorum Anlaşmalı Sigorta Şirketleri

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram