Aksesuar Kaplama

Araçlarınızın iç ve dış aksamları, tamamlayıcı kompanenetleri, panjurları, ayna kapakları, jantları, tavanı, motor kaputu, kapı kolları, amblem ve logoları, ön torpido çerçeveleri, kalorifer ızgaraları gibi bir çok parçaları dilediğiniz renk ve desende uyumlandırılarak folyo veya yeni nesil sıvı kauçuk kaplayarak aracınıza ve hayatınıza renk katalım.

Araç Akseauar Kaplama Uygulama Alanları Nelerdir?

Jant Kaplama 

Trafiğe renk katmak, ayrıcalığını hissettirmek, görsel bir şölen yaratmak istiyorsanız tüm jant aksamlarınızda, birbirinden farklı kaplama seçeneklerimizle mutlaka tanışmalısınız. Özel tasarımlar, metalik ve opak renkler, fosforlu alanlar yaşamınıza renk katmaktadır. Ayrıca jantlarınızın orjinalliği bozulmadan, dış etkenlerden korunabilmektedir. Jant kaplama uygulaması sonrası jantlarınızın dış ortam dirençlerinde artış gözlemlenmektedir.

Logo Şerit Kaplama 

Tamamen kişiselleştirilmiş araç değişimi için, binek otomobilleriniz, hafif ve orta ticari araçlarınız, offroad araçlarınız, vip araçlarınız, motorsikletleriniz üzerinde logo, şerit, özel dijital baskı görsel uygulamaları ile bambaşka bir deneyime hazırsanız, isteklerinizi bize bildirin, sizin için çizip tasarlayalım.

Karbon Kaplama

Aracınızda var olan kusurları örtmek, görünüm ayrıcalığı yaratmak, trafiğe farklılık katmak amacıyla dış ve iç aksamlarda karbon uygulamalarımız mevcuttur. Araç marka modeli kaplanacak parçası ve ürün kalite tercihi ile çok katmanlı yüksek performanslı uzun ömürlü 4D ve 5D desenlere sahip, fırçalı ve metalik yüzeyli bir çok ürün alternatifi ile hizmetinizdeyiz.

Araç Aksesuar Kaplama Uygulamalarımızdan...

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram