Başarılarımız, Tecrübemiz,

Firma Tarihçemiz

Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler alanında, çeyrek asırlık hizmet tecrübemizin eseri, müşteri odaklı yaklaşım ve yüksek müşteri memnuniyeti...

Amacımız, Parça ve araç onarımlarında minimum zamanda maksimum verim sağlamaya yönelik, oto hasar alanında fayda sağlayacak onarım stratejileri geliştirmek, uygulamak, sürekli iyileştirme ve iç denetim mekanizmamız ile çözüm ortaklarımıza, oto hasar onarımları konusunda artı değerler katmaktır. Müşterilerimizin beklentilerinin ve isteklerinin ötesinde en iyi hizmeti sunmak, hizmetin devamlılığını sağlayarak çağdaş bilgi ve teknolojiyi kullanmak, uluslararası standartlara uygun, sürekli gelişmeyi hedefleyen, güvenilir ve tercih edilen bir firma olarak bölgesel ve yerel “En Yüksek Seviyede Hizmet Kalitesi ve Müşteri Memnuniyeti” ile örnek gösterilen ve faaliyet alanlarımızda sektöründe referans teşkil eden bir şirket olmaktır.

1994 yılından bugüne Otomotiv Sektöründe orta ve üst düzeylerde yöneticilik, işletmecilik, bölge koordinatörlüğü görevlerinde bulunan Fatih KANKURDAN ’ın koordinasyonunda sektörel tecrübelerinden yola çıkarak kurduğu ve yönettiği işletmedir.

Çorum Sanayi Sitesinde 220 m2 alanda kurulu ERK Garage, işletme müdürü Fatih KANKURDAN’ın, 1994 yılından bugüne sigorta ve otomotiv sektöründeki çeyrek asırlık sektörel tecrübelerinin ışığında, Otomotiv sektöründe ve yan dallarında ekibi ve hizmet kalitesi ile fark yaratmakta… Yeni Nesil Oto Bakım ve Koruma Sistemleri, Araç ve Aksesuar Kaplama, Elektronik Ses ve Multimedya Sistemleri, Bina Dekoratif ve Mimari Filmleri, Bina Güneş Kontrol Filmleri, Mimari Çözümler alanlarında faaliyet göstermekteyiz.

 Sigorta sektörü ve Perakende hizmetler alanında Motorlu Taşıt Kazalarına ilişkin Tasarruflu ve yüksek Kalitede Parça Onarım Hizmetlerini, Oto Hasar Onarımları ve Mobil Plastik Alüminyum Parça Onarımlarını uzun yıllardır başarı ile yürütmekte olan AUTO LIFE CENTER – ALC Mini Onarım markasının Türkiye genelindeki yaygın Yetkili Servis ağının Çorum ve Bölge Havalisindeki noktası olan işletmemiz, Yüksek müşteri memnuniyeti ve müşteri odaklı yaklaşımları ile otomotiv – sigorta sektöründe tamamlayıcı hizmetler alanında sektörel farkını ortaya koymaktadır. Firmamız Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu TOBFED ve Samsun Bölge Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler Derneği SAMBDER, Tüm Otomobil Göçükcüler Derneği TOGDER üyesidir.

25 YIL SEKTÖR TECRÜBEMİZ
1143 ARAÇ KORUMA UYGULAMASI
2853 ARAÇ DETAY UYGULAMASI
385 ARAÇ KAPLAMA UYGULAMASI
156 HASARLI ARAÇ ONARIMI
364 MİMARİ PROJE UYGULAMASI

Yüksek Tasarruflu Hasar Onarım Hizmetleri

Kaliteden ödün vermeksizin, yüksek tasarruflu parça, hasarlı araç ve mini onarım misyonu ile 2005 yılında kurulan Auto Life Center ( ALC ) Servis Organizasyonu, Eren Otomotiv İth. İhr. San. ve Tic. Ltd. Şti. Genel Müdürlüğü yönetimi altında, İstanbul ve Türkiye genelinde operasyonlarını yürütmektedir. Auto Life Center ( ALC ) Servis Organizasyonu olarak, sigortalı veya sigortasız tüm müşterilerimize T.C. Hükümeti Sanayi ve Ticaret Bakanlığının Resmi Gazetede yayınlamış olduğu Garanti Belgesi Uygulama Esaslarına Dair Yönetmelikte bulunan tüm maddeleri kapsayan Garanti Belgesi uygulanmakta olup, verilen tüm hizmetler, bu yönetmelik esaslarınca firmamızın garantisinde sunulmaktadır.

ALC – AUTO LIFE CENTER, 38 Servis Merkezi, 540 Çalışan, 14 Filo Şirketi, 22 Sigorta Şirketi, Stratejik Çözüm ortağı olarak, yetkili servis merkezi olarak faaliyetlerini sürdürmektedir.

Profesyonel Çözüm Ortaklığı

ruler-transparent

GRAFİK TASARIM

Uzman ekibimizle, 3D Görselleme ve Grafik Tasarım Uygulama
ruler-transparent

PLAZA HİZMETLERİ

Plazalarda, konutlarda, kapalı garajlarda,Mobil Hizmet,
ruler-transparent

MOBİL UYGULAMA

Bölgemiz genelinde, ulaşılabilir, Yerinde Hizmet, Mobil Uygulama
ruler-transparent

KNOW HOW DESTEĞİ

Teknik ve Teorik Eğitim Desteği, Uygulama ve İş Örnekleri
ERK ARAÇ KORUMA KAPLAMA YENİLEME SİSTEMLERİ

TANITIM & PROJEKSİYON

AUTO LIFE CENTER - ARAÇ RESTORASYON BAKIM ONARIM UYGULAMALARI

“Kalite asla bir tesadüf değil, daima akıllı bir gayretin sonucudur.” John Ruskin

Sürekli eğitim, AR-GE çalışmaları ve Know-how destekli stratejik iş ortaklarımız ile tüm ekibimizin kişisel gelişim ve becerilerini tamamlamaya devam ediyoruz. MYK ile sürdürülen süreçte tüm ekibimizin Mesleki Yeterliliği, özel ve resmi kaynaklardan tamamlanan sertifikasyonları ile sağlanmaktadır.

FATİH KANKURDAN – Genel Müdür Yardımcısı  ©2014 

MERAK ETTİKLERİNİZ, ÇÖZÜM ARAYIŞLARINIZ, DETAYLI BİLGİLENDİRMELER İÇİN

Bizimle İletişime Geçin!

Teklif Talepleriniz, Sorularınız, Önerileriniz için

ÇORUM

Mimar Sinan Mh. K.Sanayi Cd.
24  Merkez – Çorum / TÜRKİYE

Phone: +90 850 885 05 19
 Email: iletisim@erkgarage.com

SAHA MOBİL EKİBİ

Mimar Sinan Mh.K.Sanayi Cd.
24 Merkez – Çorum / TÜRKİYE

Phone: +90 506 914 92 70
Email: mobil@erkgarage.com