KOŞULSUZ HİJYEN, KOŞULSUZ SAĞLIK...TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ İNSAN...SAĞLIKLI NESİLLER.

Dezenfeksiyon ve Sterilizasyon Uygulamalarımız

Gerçekçi ve somut görülebilen bakteri ölçümü sayesinde, swab örneğinin alınarak, bakteri ölçüm cihazı ile bakteri miktarının tespitini RLU Reölçüm birimde tespit ederek, gerekli iç detaylı temizlik işlemi ardından gerçekleştirilen Sterilizasyon işlemi sonucunda sağlığınızı tehdit eden bakterilerden arınmak ve salgınlarla birlikte bir çok virüs tehdidinden ailenizi, çocuklarınızı, sevdiklerinizi, müşterilerinizi, korumanız mümkündür.

Klima
Dezenfeksiyonu

Klima araç içerisinde sıcak soğuk veren kalorifer çevresi ve içerisinde yeterli hijyenik koşullar sağlanmadığında hastalıklara yol açan zararlı mikro organizmalar, ciddi kronik hastalık riskine yol açarlar. Araç içinde havalandırma yoluyla bulaşan hastalık oluşumuna neden olan bakteriler, küf, vbg. istenmeyen koku kaynakları, klima ve kalorifer sistemine yapılan uygulamalar neticesinde etkili bir koruma sağlanır.

Kötü Koku Giderme
Araç İç Dezenfeksiyonu

Aracınızın taban halısı, ön kokpit, torpido tavan bölümleri, koltuklar, kapı içleri gibi bölgelerde hissedilen sigara, kötü koku, süt, et suyu vgb. organik kirlilik ve kokular güvenle yok edilir. Tam hijyen sağlanır. Bakteriler ve virüsler %99 oranında öldürülür. Böylelikle kabin içinde sürücü ve yolcuların, ailenizin ve sevdiklerinizin sağlığı için uygun hale getirilir. Tam anlamıyla dezenfeksiyon ve sterilizasyon sağlanır.

Toplu Taşım - Okul Servis
Araçları Dezenfeksiyonu

Kişisel temasın çok yüksek olduğu toplu taşıma araçlarında bakteri virüs ve mantarlar yuvalanarak çoğalır ve yayılırlar. Bu zararlı mikro organizmalar koltuklar, el tutma yerleri, klimalar ve araçların yüzeyleri vasıtasıyla kolaylıkla yayılmaktadır. Ülkemizde gerçekleştirilen, 21 milyardan fazla bakteri ve mikrobun tespit edildiği araştırmalar nedeniyle sık aralıklarla dezenfeksiyon işlemini uygulanmalıdır.

Kreş, Anaokulu, Eğitim Kurumları
Dezenfeksiyon

Okul öncesi çocukların kendi temizliklerini yapmakta yetersiz kalmaları, bağışıklık sistemleri zayıf olan çocuklarımızın mevsimsel ve bulaşıcı hastalıklara yakalanmaları daha kolay olmaktadır. Ayrıca çocukların uzun süre bir arada bulundukları yuva, kreş ve okullarda hastalıkların bulaşması kaçınılmazdır. Her ne kadar temizlik yapılıyor olsa dahi, bakteri, virüs ve mantarların suya ve birçok temizlik malzemelerine karşı dayanıklı olması dolayısıyla ayrıca dezenfeksiyon uygulanması gerekmektedir.

Konut ve Yaşam Alanları
Dezenfeksyonu

İnsanlar zamanlarının %80’den fazlasını kapalı ortamlarda geçirmektedirler. Bu nedenle iç ortam havasının insan sağlığı üzerinde çok büyük bir etkisi vardır. Bu konu ile ilgili yapılan çalışmalarda, iç ortam hava kalitesinin bozulmasının çeşitli solunum hastalıkları (astım gibi), alerjik hastalıklar (hypersensitivity preumonitis gibi) ve kansere neden olabileceği belirtilmektedir. İnsan sağlığı korunup, yaşam kalitesi artırılarak, tıbbi tedaviler nedeniyle ortaya çıkan ekonomik kayıpların da önüne geçilecektir.

Spor Alanları, Park Oyun Alanları
Dezenfeksiyonu

Spor ve egzersiz aletlerinin elle tutulan ve vücudun temas ettiği bölümlerinin üzerinde, birikmiş insan teri birçok hastalıklara neden olmaktadır. Ayrıca bu alanlardaki bakteriler kötü kokulara yol açmaktadır. Oyun alanları, çocukların genelde her gün zaman geçirdiği ve eğlendiği yerlerdir. Oyuncaklara çocuklar ellerini, yüzlerini, vücutlarını hatta ağızlarını temas ettirmektedirler. Özellikle mevsimlik değişimler nedeniyle hastalıkların arttığı ve yayıldığı dönemlerde bu alanların dezenfekte edilmesi önem taşımaktadır.

Kamu ve Özel Alanların
Dezenfeksiyonu

Kamusal alanlarda çalışan insanların sağlığını korumak için bu alanlardaki tüm yüzeyler özellikle insanların yoğun kullandığı bölümlerin dezenfekte edilmesi gerekmektedir. Ortam dezenfeksiyonu yanı sıra temasların sağlandığı yüzeylerle, bu tür toplu yaşam alanlarında ofis, asansör, lavabo ve wc gibi bölümlerde el hijyeni içinde ayrıca dezenfektan kullanılmalıdır. Biriken ve çok rahat çoğalan her türlü bakteri insan sağlığını ciddi anlamda tehdit etmekle birlikte ölümcül virüslere de davetiye çıkarmaktadır.

Ambulans, Hasta Nakil ve Cenaze
Araçlarının Dezenfeksiyonu

Cenaze aracı, hasta nakil aracı ve tabut ve sedyelerin dezenfeksiyonu çok önemli bir problemdir. Çünkü bu araçlar zararlı mikroorganizmaların bulaştığı,çoğaldığı ve yayıldığı alanlar olup sürekli kullanım halinde olduğundan çok çabuk kirlenmektedir. Bazı ölümlerin bulaşıcı hastalıklar sebebiyle olması ve bu tür alanlarda normal temizliğin yapılması yeterli olmamakta, temizlik sonrası bir dezenfeksiyon işleminin mutlaka yapılması gerekmektedir.

Yaşlı Bakım Evleri ve Evde Bakım
Hizmetleri Dezenfeksiyonu

Bizleri dünyaya getiren büyüten meslek sahibi eden büyüklerimizin temiz ve sağlıklı ortamlarda yaşamalarını sağlamak bizlerin görevidir. Yaşlı bakım evlerinde kalanlar vekendi evlerinde yaşamakla birlikte evde bakım hizmetleri belediyeler tarafından sağlanırken, belirli yaşların üstünde olmaları ve çoğunun sağlık sorunu yaşamaları nedeniyle kişisel bakımlarını ve hijyenlerini yapamamaktadırlar.Bu nedenle temizlik hizmeti ardında dezenfeksiyon mutlaka bakteri riskini ortadan kaldıracaktır.

Sizinde burada yer almanızdan onur duyarız.

Çalışmalarımız

Hangi hizmete ihtiyacınız var?

Teklif İsteyin

Sadece Dezenfeksiyon veya sterilizasyon hizmeti almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, bize ulaşın, detaylı bilgi ile birlikte uygun fiyat/kaliteli hizmet hedefi doğrultusunda size ulaşalım.
Lütfen bekleyin...