DETAYLI ARAÇ İÇ VE DIŞ BAKIM HİZMETLERİ İLE ARACINIZ İLK GÜNKÜ GİBİ...

Detailing - Detaylı Araç Bakım Uygulamalarımız

Kullanılmak olan bir aracın bayiden çıktığı ilk günkü durumuna geri getirilmesi için hem iç ortamın hem de dış boyalı yüzeylerinin en üst seviyede temizlenmesi, parlatılması ve korunması uygulamalarıdır. Kullanılmış bir aracın temizlenmesini, arındırılmasını, korunmasını ve aracın satılırken değerinin artırılmasını amaçlar. Bu uygulamalar için profesyonel yöntemler ve lisanslı ürünler kullanılır.

Boya Koruma

Yüzey Hazırlama – Parlatma – Boya Koruma aşamalarından oluşan 3 aşamalı bir hizmettir. Genellikle kullanılmış araçlar için tavsiye edilir. Boya hasarlarının özelliğine göre farklı kalınlıkta dolgu pastası ve cila ürünleri kullanılarak araç showroom parlaklığına getirilir. Araç boyası, metal ve lastik gibi dış aksamları özel ürünlerle en az 6 (ALTI) AY süre ile güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korunur ve sürekli olarak parlaklığını muhafaza eder.

Ultra Boya Koruma

Temizleme – Bakım – Yüzey Hazırlama – Parlatma – Boya Koruma aşamalarından oluşan 5 aşamalı bir hizmettir. Boya Yüzeyi ağır çizilmiş parlaklığı kaybı hat safhada olan araçlar için idealdir. Boya hasarlarının özelliğine göre farklı kalınlıkta pasta ve cila ürünleri kullanılarak araç showroom parlaklığına getirilir. Araç boyası, metal ve lastik gibi dış aksamları NANO teknoloji 1 (BİR) YIL süre ile güneşin zararlı UV ışınlarına karşı korunur ve sürekli olarak parlaklığını muhafaza eder.

Antibakteriyel Detaylı İç Temizlik

İç mekandaki koltuk, tavan, taban kaplamaları, deri döşemeleri, vinil, plastik yüzeyleri, hava kanallarını, kapı içi fitillerini, bagaj bölümü, stepne yuvası, davlumbazlar, jantlar, lastikler, hijyenik bir ortam sağlayacak şekilde temizlenir. Temizlik sırasında, cilt hastalıkları, bebek sağlığı ve kanserli hastalarımız için önem arz eden, bakteri öldürücü, koku giderici antibakteriyel biyolojik doğal yeşil ürünler kullanılır.

Far Temizleme & Koruma

Aracınızın farları ve stop lambaları hatalı yıkama, güneş, yağmur, rüzgar, toz, kum, çamur, kar, tuzlu ve klorlu sular gibi yoğun dış etkenlere maruz kalır. Polikarbon esaslı olan far ve stop lambalarının yüzeyinde zamanla çizikler, matlık ve lekeler oluşur. Bu durum farların ve stop lambalarının ışık geçirgenliğini ve performansını olumsuz etkileyerek görüş mesafesini kısaltmaktadır. Tüm inatçı kir ve lekeler temizlenir, çizikleri giderilir, far parlatılarak ilk günkü görünümüne kavuşturulur.

Jant Temizleme & Koruma

Araçlarınızın jantları üzerinde dış etkenler ile birlikte balata tozları, demir tozlarının yüksek ısı ile birleşimi neticesindeki kir, katman, boya yüzeyine zarar vermeyen özel kimyasallarla ilk günkü haline kavuşturulur. Yüksek etkili nötr PH jant temizleyici ile tüm jant tiplerinde etkili sonuçlar alınır. Araç kaportaları ve diğer yüzeyler üzerinde pas ve serpinti giderici uygulamasıda yapılabilmektedir. Uygulamanın sonlandırılmasında mutlaka Jant Koruma ürünleri kullanılmaktadır.

Motor Temizleme & Koruma

Zamanla yol ve hava şartlarındaki etkenlerin yüksek ısı ve yağ buharı ile birleşerek oluşturduğu motor bölümü kirleri, çok yüksek konsantreli su bazlı solvent içermeyen, motor temizleyici ile arındırılır. Temizlenmiş olan motor bölgesi, yüksek hava basıncı ile tamamen kurutulduktan sonra, antistatik özelliğe sahip olan çok yüksek sıcaklığa direnç gösteren motor bloğunda oluşabilecek paslanmayı önleyen motor cilası ile koruma altına alınır.

Premium Vip Araç Bakımı

Hayallerinizin tasarım ve eşsiz sanatsal ayrıcalıkları ile buluştuğu özel araçlarınızın temizlenmesi, bakımı ve korunmasında, titiz kaliteli ve detaycı işçiliğimiz, doğru ürün ve doğru proseslerle uygulanmaktadır. Antibakteriyel Detaylı İç Temizlikten, Özel Deri Temizliğine ve Korunmasına, Kontrol panellerinin ve mobilya aksamlarının polisaj edilerek NANO Koruma altına alınmasına, orijinal boyasının NANO CERAMIC kaplama ile uzun yıllar göz kamaştırabileceği bir çok uygulamaya imza atmaktayız.

Klasik Araç Bakımı

Detailing kültürüyle eşsiz kıymetlerinizin temizlenmesi, korunması için gerek ürün kalitesinden gerekse doğru proses uygulamalarından asla vazgeçemezsiniz. Bu konuda AUTO GLYM markamızın öncülüğünde, klasik araçlarınız koruma altında… Detaylı İç Temizliğinden, Kumaş , Deri, Vinil Korumalarına, Metal aksamlarından Kromajlarının temizlenmesi ve korunmasına, jantlarının bakımından lastiklerinin orjinalliği gibi kalmasına kadar profesyonel tüm hizmetler restore yenileme imkanı ile birlikte uygulanmaktadır.

Folyo Kaplama Araç Bakımı

olyo kaplama, dekoratif süsleme ve estetik görünüm sağlayarak istediğiniz gibi otomobilinizi kişiselleştirmenizi sağlıyor. Başka bir avantajıysa folyo ile kaplanan yüzeyler UV ışınlarının etkilerine maruz kalmadığı için boya solmuyor, matlaşmıyor ve aynı zamanda asit yağmuru veya kar gibi doğal etkenlerden de aracınız korunmuş oluyor. Ancak folyonun dış ortam dayanımında temizliğinin sağlanması, koruma altına alınması, hidrofobik etki yaratılması, bakım onarım değişim gerektiren tüm tamir imkanları, sökme, temizleme uygulamaları profesyonelce uygulanmaktadır.

Sizinde burada yer almanızdan onur duyarız.

Çalışmalarımız

Hangi hizmete ihtiyacınız var?

Teklif İsteyin

Sadece Dezenfeksiyon veya sterilizasyon hizmeti almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, bize ulaşın, detaylı bilgi ile birlikte uygun fiyat/kaliteli hizmet hedefi doğrultusunda size ulaşalım.
Lütfen bekleyin...