1994 yılından bugüne otomotiv sektöründe orta ve üst düzeylerde yöneticilik, işletmecilik ve bölge koordinatörlüğü görevlerinde bulunan, oluşturduğu teknik ve idari kadrolarla ülkemiz genelinde ödüllü başarılara imza atan, Genel Müdürümüz Fatih KANKURDAN’ın sektörel tecrübeleri ışığında, ABD, ALMANYA, ve JAPONYA’dan alınan bilge, know-how ile sağlanan lojistik ürünlerde ülkemize, ticari anlamda güçlü, lider distribitörlerin bayilik ve uygulama merkezi olarak yer alan firmamız, Çorum ve Bölge havalisinde Profesyonel Uygulama ve Satış Noktası konumundadır. Ürün ve Uygulama Prosesleri dahilinde kalitesinden ödün vermeden 23 yılın birikimini severek icra ettiği işine mesleğine yansıtırken, firmamız adına da sosyal sorumluluk projeleri, Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu vasıtasıyla da sektörün geleceği için çaba harcamaktadır.

Faaliyet alanımız dahilinde, Araç Temizleme ve Hijyen, Detailing, Koruma Bakım Yenileme Kaplama Sistemleri bünyesinde son dönemler sıkça gündemde olan Araç İçi Temizliği, Hijyeni ve Bakterilerden arındırılmış bir yaşam ortamına dikkatleri çekmek için, ÖZ-DE Kimya ile birlikte oluşturduğumuz farklı hizmetleri araç, ofis, konut sahiplerine sunmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

Çorum’da bir ilk olan, Araç Sterilizasyon işlemlerindeki gerçekçi ve somut görülebilen bakteri ölçümü sözle değil, swab örneğinin alınarak, bakteri ölçüm cihazı ile bakteri miktarının tespitini RLU (Reölçüm birimde tespit ederek, gerekli iç detaylı temizlik işlemi ardından gerçekleştirilen Sterilizasyon işlemi sonucunda sürücü ve yolcuların sağlığını tehdit eden bakterilerden arındırmaktayız.

Relative Light Units (RLUs) bakteri miktarını tespit edebileceğimiz, Gıda üretim tesisleri, Hayvancılık ve et entegre işleme tesisleri, laboratuar ortamları, Sağlık Kuruluşları, Kamu Kurum ve Kuruluşları, İbadethaneler, Toplu Yaşam ve Taşıt alanları, Kreş, Anaokulu, Okullar, Oyun Salonları, Spor Salonları, Sinema ve Tiyatro Salonları gibi alanlarla birlikte, toplu taşım araçları, halk otobüsleri, okul taşıtları, şehirlerarası otobüslerinin bakteri ölçümleri, dezenfeksiyonu, sterilizasyonunu Çorum Merkezli Bölgesel nitelikli ilk ve tek firma olarak hizmet yelpazemize eklemiş bulunuyoruz.

Hazırlık aşamaları tamamlandıktan sonra, U.L.V (Ultra Low Volume) cihazımızla, son derece ince mikro ölçekli dezenfeksiyon ve sterilizasyon ürünleri ortama uygulanarak, sağlığımızı tehdit eden bakteri ve virüslerden kurtulmuş olabiliyorsunuz. Tüm bu işlemleri bakteri ölçüm cihazımız vasıtasıyla teyit edebilirken, sterilizasyon işlemi, kullanım şartlarına bağlı olmak üzere, ortalama üç ay boyunca koruma altına almış olabilmektesiniz.

Son dönemlerde Türkiye Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu olarak sıkça gündeme taşıdığımız, okul servis taşıtlarının temizliği ve dezenfeksiyonu konusunda da, “Çocuklarımızı emanet ettiğimiz okul servislerinde düzenli olarak antibakteriyel iç temizlik yapılmıyorsa çok tehlikeli neticelerle karşılaşabiliriz. Bulaşıcı hastalıklar ve enfeksiyonlar okul servisleri vasıtasıyla çok kolay yayılıyor. Özellikle tutunma alanları, cam kenarları ve koltuklar riskli bölgeler. Sıradan bir otomobile göre okul servislerindeki bakteri miktarı daha ürkütücü boyutlarda. Üstelik öldürücü nitelikteki E.Coli bakterisi de son zamanlarda çok yayıldı ve bu virüs, araç içlerinde çok fazla bulunuyor.

Otomotiv sektöründen gelişmeleri sürekli olarak yakından takip ederek, tüm uygulama ve hizmetlerimizde yenilikleri ve ihtiyaçları anında değerlendirme suretiyle, Çorum’a ve Bölgemize hizmet vermekten gurur duymaktayız.

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram
Düşünceniz nedir?
0Güzel0Kötü0Harika

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram