Bina Mimari Filmleri Uygulamaları

3M™ DI-NOC™ 3M™ Fasara™ 3M™ Whiteboard 3M™ Safety-Walk™

İç mekanın ambiyansını derinlik, incelik, modernite, enerji, hassasiyet ve diğer özelliklere sahip cilalarla dönüştüren camdan yapılmış dekoratif film ailesidir. Dünyanın dört bir yanından önde gelen tasarımcılarla işbirliği içinde oluşturulan yeni, trend belirleyici koleksiyon, iç cam yüzeyler üzerinde çarpıcı görsel efektler yaratmanın yanı sıra gizlilik, tüm mobilya, ahşap, alüminyum yüzeylerde kullanılabilmektedir.

Dekoratif Cam Filmleri

3M Fasara serisi, Camlarınıza estetik ve stil katmanız için geliştirilmiş olan özel dekoratif cam folyolarıdır. Fasara iç mekan cam filmleri, estetik ve gizliliği birleştiren mimari çözümler sunar. Kendinden desenli dayanıklı polyester filmdir. Baskıya ihtiyaç bırakmaz. Camlarda kumlama yerine orjinal bir görüntü oluşturur. Kullanım alanları, toplantı odaları, konferans salonları, lobiler, ofis camları, gibi alanlardır.

Ekonomik Cam Dekor Filmlerimiz, Unifol 7802-7 / 7200 içeriğindeki özel yapısı sayesinde kumlama deseni ve buzlu cam görüntüsü veren, dekoratif amaçlı üretilmiş, kadmiyum içermeyen, yüksek kaliteli UV içerikli yapıya sahip polimerik PVC filmdir. Yumuşak PVC yapısı sayesinde kolay kesilebilir ve kesim sonrası ayıklama işlemi rahatça yapılabilmektedir.

Mimari Filmler

3M DI-NOC serisi dekoratif kaplama folyoları doğal malzeme görünüm ve dokusunda, 22 ürün grubu ve 500 den fazla desen seçeneği bulunan mimari dekorasyon kaplama folyosudur. Hava kabarcığı oluşmasını önleyen Comply teknolojisi sayesinde kolay uygulanır. Doğal taş, ahşap ya da metal görünümüyle folyo üzerine gerçek malzeme dokusu işlenerek üretilir. Kendinden yapışkanlıdır. Üç boyutlu yüzeylere uygulanabilir. Kusursuz şekilde birleştirilebilir, ek yeri görünmez. Yanmazlık standartlarına uygundur. IMO sertifikasına sahiptir. Su, kir, küf, sürtünme ve darbelere karşı dayanıklıdır. Bakımı ve temizlemesi kolaydır. İç mekanda 12 yıl, dış mekanda 4 yıla varan 3M garantisi bulunmaktadır.

White Board & Black Board Filmleri

Film ofis, perakende satış, anaokulu ve okullar gibi iç mekân uygulamasına yönelik beş adet kaliteli film türünü içeren bir ürün grubudur. Bu folyo ürünleri yapısı sayesinde su bazlı beyaz tahta kalemi ile yazılan metin ve çizimleri kolaylıkla çıkarabilen eşsiz bir özelliğe sahiptir. 3M™ Whiteboard™ Filmleri yüksek düzeydeki parlaklığı sayesinde projeksiyon ekranı olarak da kullanılabilir. 3M™ Whiteboard, uygulandığı yüzeyi üzerine su bazlı kalemlerle yazı yazılıp silinebilen beyaz tahtaya dönüştürüyor. Whiteboard film, gerçek anlamda yaratıcı ve prestijli çözümler sunarken işlevselliği de estetikle birleştiriyor.Hem Projeksiyon Ekranı Hem Beyaz Tahta Filmi!

Sizinde burada yer almanızdan onur duyarız.

Çalışmalarımız

Hangi hizmete ihtiyacınız var?

Teklif İsteyin

Sadece Dezenfeksiyon veya sterilizasyon hizmeti almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, bize ulaşın, detaylı bilgi ile birlikte uygun fiyat/kaliteli hizmet hedefi doğrultusunda size ulaşalım.
Lütfen bekleyin...