BOMBA, TERÖRİST SALDIRILAR, DOĞAL AFETLER, HIRSIZLIK VE KAZALARDA CAM KIRIKLARI

Bina Güvenlik Cam Filmi Uygulamalarımız

10 yıldan fazla bir süredir, cam filmi çeşitli tehlikelere karşı korumayı yükseltmek için çalışmaktadır.Fırtınalar, depremler, kimyasal patlamalar, bombalar, hırsızlık, şiddet… Bütün bu olaylar evlerimize ve işyerlerimize büyük zararlar verebilir ve hatta bazı durumlarda ölümcül olabilir. cam filmi filmlerine ek olarak, ankranj sistemlerimiz her tür bina için güvenliği efektif olarak yükseltecektir.Birçok üretici minimum gereksinimler için test yaparken, cam filmi’nin filmleri uluslararası ve Amerikan standartları gereksinimlerini aşar ve herkese çok daha fazla güvenlik sağlar.Nerede olursanız olun, ya da korunma ihtiyaçlarınız ne olursa olsun, cam filmi’nin size uygun bir ürünü vardır.

Doğal Afet Koruması Fırtınalar esnasında, güçlü rüzgarlar bina içerisine girdiğinde içeride tahribat yapabilir. Cam filmi filmleri camı dağılmaktan koruyarak, hem fiziksel zararı önler hem de rüzgarın içeri girerek yapısal zarar yapmasının önüne geçer. Deprem sırasında Protect filmleri en aşırı koşullarda bile camı bir arada tutar, hem içerideki ve hem dışarıdaki canlılara gelecek zarar riskini minimuma indirir. Cam filmleri, pencerelerinizi bantlamak ve kapatmaktan çok daha kalıcı ve daha önemlisi daha etkili bir alternatiftir.Patlama Koruması Bir bombanın yol açtığı güçlü patlama, ölçülemez zararlar verebilir. Bir metrekare cam, 600’e yakın ölümcül ve bıçak kadar keskin cam kırığına dönüşür. Uçuşan cam kırıkları birçok defa ciddi yaralanmaların ve hatta ölümlerin nedeni olmuştur. cam filminin güvenlik sistemleri bütün rakiplerinden daha üstün olarak uluslararası güvenlik standartlarına uygundur.

Petro-Kimyasal Ateş alabilir kimyasallarla çalışırken, her zaman bir patlama riski bulunur ve her fabrika veya rafinerinin hayat kaybı riskini azaltmak için bir planı olmalıdır. cam filmi Güvenlik sistemleri bu planın bir parçası olmalıdır. cam filmi ürünleri yüksek güçte iç ve dış patlamalarda camın parçalanmasını önler. Yüksek hızlarda etrafa dağılıp ciddi yaralanma ve ölümlere yol açabilecek cam parçalarını tutar. 4 farklı ankranj sistemi sayesinde, cam filmi sizin için en uygun çözümü sunacaktır.

Kullanım alanları, can ve mal emniyetini, cam kırılmasından dolayı tehdit edttiği her yerde…Cam kapı ve vitrinler, duş,telefon kabinlerİ, cam raf, sehpa ve masalar, aynalar Banka Şubeleri, Okullar, Hastaneler, Huzurevleri, Elçilikler, Karakol gibi güvenlik birimleri, Mağaza ve işyerleri gibi yoğun insan buluna yerler, Gıda üretimi yapılan yerler.

Üstün Performanslı Koruma

Cam filmleri özel yapıştırıcı ile birbirlerine tutturulmuş polyester katmanlarından oluşmaktadır. İstenilen eski ya da yeni camın iç kısmına kolayca uygulanabilir. Cam filmi cama uygulandığında, cam yüzeyini tabaka şeklinde sarar, herhangi bir kırılmada anında cam parçaları dağılmaz.  Deprem, fırtına, terör gibi olaylarda cam kırıkların etrafa saçılıp, yaralanmaların önüne geçer. Oluşabilecek kazalara karşı geniş ürün yelpazesi ile güvenlik cam filmleri mevcuttur.

UV ışınlarını engeller

Cam filmleri zararlı UV ışınlarına karşı% 99 oranında koruma sağlar. Örneğin; iş yeri sahipleri cam film uygulamaları sayesinde vitrinlerdeki ürünlerinin, UV ışınlardan zarar görmesini önlemek amacıyla kullanırken kimi iş yeri sahibi ise cam filmleri sayesinde ofisteki çalışma hayatının sağlıksal boyutlarını düşünerek cam film uygulamalarını tercih ederler.

Daha Fazla Enerji Tasarrufu

Cam filmlerinin içeriğinde özel olarak tercih edilen, sıcağı geri çevirmede büyük rol oynayan, yüksek performanslı metal mevcuttur. Sonuç olarak, bu filmler sayesinde enerji tasarrufunuz artmakta ve mekanlarınız daha konforlu olmaktadır.

Sizinde burada yer almanızdan onur duyarız.

Çalışmalarımız

Hangi hizmete ihtiyacınız var?

Teklif İsteyin

Sadece Dezenfeksiyon veya sterilizasyon hizmeti almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, bize ulaşın, detaylı bilgi ile birlikte uygun fiyat/kaliteli hizmet hedefi doğrultusunda size ulaşalım.
Lütfen bekleyin...