GÜNEŞ IŞINLARINDAN EŞYALARINIZI VE SEVDİKLERİNİ KORUR. CAM KIRILMALARINA KARŞI GÜVENLİK ÖNLEMİDİR.

Bina Cam Filmi Uygulamalarımız

Ultraviyole ve güneş ısısı olmak üzere, Güvenlik, Dekor ve Görüntü engelleme kapsamlarında önemli işlevsellikleri en çevreci ve ekonomik şekilde karşılayabilen bina cam filmleri, performans, güneş koruması, güvenlik ve görünüm gibi taleplere, doğrama, cam tipi, cam boyutu, camın konumu, binanın bulunduğu yerin iklimi gibi özelliklere göre doğru olarak belirlenerek profesyonelce uygulanır.

Günümüzün trendi dışarıyı içeriye yansıtan ferah ve geniş alanlara sahip mekanlardır. Bugünün evlerinde ve ticari binalarında eskiye nazaran daha fazla cam kullanılmaktadır. Çekici olduğu kadar bir çok problemi ve olumsuzluğu da beraberinde getirir. Örneğin aşırı yansıma yapması, geniş camlar yüzünden ısı artışının çoğalması ya da soğuk havalarda ısı kaybından dolayı fazla yakıt tüketiminin sarf edilmesi ve ayrıca halılar ve mobilyaların solması ile perdelerin sararmasına neden olmaktadır. Uygun mekan ısısının muhafaza edilmesi – Aşırı sıcaklığın , UV ışınlarını ve yansımayı engellemekte , aydınlığa imkan tanımaktadır.

Bina Güneş ve Güvenlik filmleri parlak veya mat olarak , sade, renkli ve değişik şekilli desenler ile üretilmiştir. Kullanılan filme bağlı olarak, ışığı %10 dan %90 a kadar kesebilme özelliğine sahip, kumaş ve halıların korunması amacıyla zararlı ultraviole ışınlarının %99’unu engeller, parlak ışığın %90’ını keser ve camın yalıttığı güneş ısısının %74’üne kadar engeller.

SOĞUTMA VE ISITMA MALİYETİNİ DÜŞÜRÜR. NEMİ VE KÖTÜ KOKU OLUŞUMU ÖNLER. ULTRAVİYOLE FİLTRESİ İLE SOLMALARI ENGELLER.

Bina Güneş ve Isı Kontrol Filmleri

Bronz Reflekte Cam Filmleri

Yansımalı cam filmleri, kısmen saydam metal tabakasıyla aynaya benzer bir görüntüsü vardır. Mikro ince, kısmen saydam metal tabakasıyla kaplanır ve aynaya benzer bir görünüm kazanır. Gündüzleri dış aydınlanma (daha fazla ışık yoğunluğu alanı) ve gece boyunca da tersi engellerler. Toplam güneş enerjisi emilimi yüksektir. Yüksek ısı kesme özelliğine sahiptir. Reflekte cam filmleri bronz, gümüş, gri, çift taraflı reflekte olmak üzere 15, 20, 35 ve 50 tonlarındadır.

Kullanım alanları olarak tercihen yüksek katlı plaza binalarının camlarında kullanılmaktadır. Görüntüsü uygulandığı mimari yapıya estetik katar. Yansıtıcı renklerin eşsiz görünümünde performansını sağladığı ticari uygulamalar için, ideal olan en cesur görünüme sahiptir.Bronz yansımalı cam filmleri bir binanın dış cephesini şaşırtıcı bir şekilde görünecek kadar gerçekçi bir renge sahiptir.

Gümüş Reflekte Cam Filmleri

Gümüş yansımalı cam filmleri güneşin ısı enerjisine karşı en güçlü yansımayı ve emilimi sağlar. Maksimum düzeyde ısı yalıtımı sağlar. Cam filminin görevi uygulanıldığı mimari yapılarda en az düzeyde ışığın içeriye girmesini sağlar. Mimari anlamda uygulanan yapıya estetik katar. Cam patlama ve kırılmalarına karşı dağılmayı engeller ve sağlık açısından yaralanmalara karşı önlem sağlar.

Uygulanıldığı alanlarda en popüler renk tonu 15, 20, 35 numaradır. Genellikle bu tonlardaki filmler binanın iç cephesinden cam yüzeyine uygulanır. Gümüş 50 ve 70 numaralı filmler camın dış yüzeyinden uygulanarak, mimari yapının görünen ışığın girmesine karşın yüksek performans gösterir.

Uygulandığı alanlar; yüksek katlı dış cephe cam mimari yapılar, oteller, limanlar, toplu konut projelerinin güvenlik binaları, showroomlar, kuru yük depoları, ilaç endüstrisi binaları, rezidanslardır.

Çift Taraflı Yansımalı Cam Filmleri

Isıya karşı yüksek performans göstermekle beraber, içeriden veya dışarıdan yapılan uygulamalarda mimari yapının görüntüsü altında rengindedir. Tercihen sayfiye yapısındaki sitelerde dış görsele estetik katar. Yansımalı filmler arasında toplam güneş enerjisi ısısını kesen filmdir.

Uygulandığı alanlarda ömür boyu çizilme ve solmaya karşı garantilidir. Konut ve ticari projelerde güvenlik ve estetiği geliştirmek için ideal bir seçenektir. Uygulandığı mimari yapılarda ısı yalıtımına karşı ısı enerjisini muhafaza eder.

Kullanım alanları olarak tercihen yüksek katlı plaza binalarının camlarında kullanılmaktadır. Görüntüsü uygulandığı mimari yapıya estetik katar. Yansıtıcı renklerin eşsiz görünümünde performansını sağladığı ticari uygulamalar için, ideal olan en cesur görünüme sahiptir.

VİTRİN MAĞAZA FİLMLERİ, OFİS BÜRO VE KAMU ALANLARI DEKORATİF FİLMLERİ

Bina Dekoratif Cam Filmleri

Bina Dekoratif Filmleri

Yaşam alanlarının basit bir dokunuşla zengin bir görünüm kazanmasına ve kurumsal kimliğin öne çıkarılmasına olanak tanır. Hoş bir dekor sunarken ışığı engellemeksizin görüntüyü keser. 100’e yakın desen seçeneği ve dekoratif film zenginliğiyle camlara özgürce desen verme imkanı sunar. Camlarınıza estetik ve stil katmanız için geliştirilmiş olan özel dekoratif cam folyolarıdır. Fasara iç mekan cam filmleri, estetik ve gizliliği birleştiren mimari çözümler sunar. Toplantı odaları, konferans salonları, lobi gibi alanları Fasara Cam Filmleriyle yeniden dizayn edebilirsiniz. Kendinden desenli dayanıklı polyester filmdir. Baskıya ihtiyaç bırakmaz. Camlarda kumlama yerine kullanılabilir.

Mağaza Vitrin Teşhir Filmleri

Yüksek UV alan vitrinlerde sergilenen ürünlerin sıklıkla renk atması sıkıntısı yaşanır. Yüzde yüz UV filtreli tamamen renksiz ve berrak olarak tasarlanmış olan vitrin filmleri, teşhir ürünlerinde UV kaynaklı renk atma ve yıpranma sorununu ortadan kaldırır. Direk güneş ışığı çok zararlı ultraviyole ışınlar içerir. Bu ışınlar vitrininizdeki eşyaların kısa sürede solmasına neden olur. Bu zararlı ışınlardan korunmak için pencerenizi veya vitrininizi panjurla veya perde ile tamamen kapatmanıza gerek kalmadan koruyabilirsiniz.Vitrin koruma filmi camla tamamen bütünleşir. Ayrıca varlığını hissettirmeyen şeffaf bir yapıya sahiptir. Cama mukavemet verir.

Vitray Cam Filmleri

Vitray cam filmi herhangi bir düz camda ince, şık ve etkileyici seviyede gizlilik ve parlaklık azalması sağlar. Isı kontrol cam filmi kadar olmasa da güneş ısısını belli oranda önler ve mekanın serin kalmasını sağlar. Çirkin bir görüntüyü engellemek için mükemmel bir çözümdür. Çift cam ve tek cam dahil olmak üzere evinizde ya da ofisinizde kullanabilirsiniz. Cama güzellik katmak için dizayn edilmiş, vitray desenli cam filmlerinin uygulaması oldukça basittir. Vitray cam filmi kendinden yapışkanlı olup pencere, kapı ve aynalara vitray görünüm vermektedir. Diğer cam filmleri gibi vitray cam filmleri de camınızda güvenlik sağlar. Camınızın kırılmasını güçleştirir ve kırılsa bile dağılmasını engeller.

Sizinde burada yer almanızdan onur duyarız.

Çalışmalarımız

Hangi hizmete ihtiyacınız var?

Teklif İsteyin

Sadece Dezenfeksiyon veya sterilizasyon hizmeti almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, bize ulaşın, detaylı bilgi ile birlikte uygun fiyat/kaliteli hizmet hedefi doğrultusunda size ulaşalım.
Lütfen bekleyin...