TSE ve TOBFED arasında imzalanan protokolle birlik Otomotiv Satış Sonrası Hizmetler alanında faaliyet gösteren firmalar TSE standartlarına kavuşuyor.

Tüketiciler açısından son derece önemli olan yeterlilik belgesi sayesinde, satış sonrası hizmetler standardize edilmiş,  mesleki yeterlilik ve kalite açısında müşterilerine tam anlamıyla güven sunabilecek işletmeler kalitelerini tescilleyebilecekler.

TSE ve TOBFED’in işbirliği protokolü ile 12 iş kolunda kaliteli hizmet garantisi Türk Standardları Enstitüsü ile Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu arasında iş birliği protokolü imzalandı.

Türk Standardları Enstitüsü ile Tüm Otomotiv Bakım Dernekleri Federasyonu arasında iş birliği protokolü imzalandı. Protokole göre federasyona bağlı 12 iş kolundaki işletmelerde standartlara uygun kaliteli hizmet garantisi taahhüt edilecek ve tesisat ile ekipmanların periyodik kontrolleri yapılarak hizmetin güvenli bir şekilde sunumu sağlanacak.

TSE’nin merkez binasında gerçekleşen imza törenine TSE Başkanı Prof. Dr. Adem Şahin, TOBFED Başkanımız Serkan Bakırtaş ve yetkililer katıldılar.

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram
Düşünceniz nedir?
0Güzel0Kötü1Harika

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram