PROFESYONEL ÜRÜNLER PROFESYONEL ÇÖZÜMLERLE KALİTELİ ÜRÜNLER IŞIĞINDA

Araç Kaplama Uygulamaları

Araç ve Aksesuar Kaplama; Otomobil, SUV, 4X4, Hafif Orta Ağır Ticari Araçlar, Motorsikletlerin tüm iç ve dış aksamları ile aksesuarları üzerinde uygulanabilmektedir. Araç orjinalliğine hiç bir şekilde zarar vermeyen, dilendiğinden kolaylıkla sökülebilen, yüzeyde kalıntı bırakmayan, tercih edilen ürüne bağlı olmakla birlikte 5-10 yıl kullanım ömrüne sahip ürünlerle aracınızın orjinalliği tam olarak korunmaktadır. Güneşin UV ışınları, boya solmaları, matlaşmalar, dış etkenler, darbeler, çarpma ve sürtmeye bağlı hasarlara karşı muhteşem bir koruma sağlar.

Şeffaf Boya Koruma Filmi

Araçların orjinal boya yüzeylerinin taş vuruklarından ve sinek,böcek asitlerinden, matlaşmalardan, dış etkenlerden ve darbelerden, meterolojik olaylardan etkilenmemesi, korunması, araç değerinin muhafaza edilmesi için 150 mikrondan 300 mikrona kadar kalınlığa sahip PVC ve özel poliüratan serileri ile 5-10 yıl ömre sahip, şeffaf koruma filmleri ile kaplanarak koruma altına alınabilir. Çatlamayan, solmayan, soyulmayan ve sararmayan ürün darbe emici özelliktedir. Farklı uygulama alanları ile parça parça yada komple araca uygulanabilmektedir.

Araç Kaplama Renk Değişimi

Aracınızın rengini değiştirmek istiyorsanız veya aradığınız renkte aracı bulamıyorsanız, gelin en kısa sürede isteğinizi yerine getirelim. Aracın boyanması riskine girmeyip, isterseniz aracınızın komple rengini, isterseniz parça parça ayna, kaput, tavan, panjur gibi bir çok panelinde zevkinize göre MAT, PARLAK, METALİK, SEDEFLİ, KROM, KARBON veya EFEKT folyo kaplama uygulanabilmektedir. Hem renklendirme görselleştirme sağlarken, hemde yıllar sonra tertemiz orjinal boyanızla aracınız dış ortam etkilerinden korunmaktadır.

Aksesuar Kaplama

Araçlarınızın iç ve dış aksamları, tamamlayıcı kompanenetleri, panjurları, ayna kapakları, jantları, tavanı, motor kaputu kapı kolları, amblem ve logoları, ön torpido çerçeveleri, kalorifer ızgaraları gibi bir çok parçaları dilediğiniz renk ve desende uyumlandırılarak folyo ve yeni nesil sıvı kauçuk ile kaplayarak tamamen kişiselleştirilmiş bir araç deneyimi sağlayabilmektedir. Yoğun olarak tercih edilen jant kaplama uygulamalarında sıvı kauçuk kaplama tercih edilebilmektedir. Siyah, Füme, Yeşil bu renklerin en çok tercih edilenlerinin başında gelmektedir.

Jant Kaplama

Trafiğe renk katmak, ayrıcalığını hissettirmek, görsel bir şölen yaratmak için tüm jant aksamlarınızda, farklı kaplama seçeneklerimizle mutlaka tanışmalısınız. Özel tasarımlar, metalik ve opak renkler, fosforlu alanlar yaşamınıza renk katmaktadır. Ayrıca jantlarınızın orjinalliği bozulmadan, dış etkenlerden korunabilmektedir. Jant kaplama uygulaması sonrası jantlarınızın dış ortam dirençlerinde artış gözlemlenmektedir. Kaplama uygulamaları ardından koruma için kullanım koşulları önemlidir.

Cam Tavan Kaplama

Araçlarınız üzerinde estetik amaçlı olarak uygulanan ve şık bir görünüm sunan bu uygulamamız için Dünya’nın önde gelen markalarının 80-110-300 mikron kalınlığına sahip ürünlerini tercih etmekteyiz. İhtiyacın netliği, kullanılan ortamın iklimsel özellikleri dikkate alınarak seçilen malzeme ve uygulamadaki ince ayrıntılarla birlikte aracınızın görünümü değiştirebilirsiniz. Cam Tavan Kaplama hizmeti ayrıcalıklı olarak, AUTO SPRÜH FOLİE Gmbh ürünleri ile Sıvı Folyo olarakta uygulanabilmektedir.

Ticari Taksi Kaplama

Kurumsal Ticari Taksi uygulamalarımızın bir parçası olan Ticari Taksi Uygulamasında, ekmek kapınız niteliğinde olan aracınızın ekonomik olan uygulamalara nazaran, araç kaplama ürünlerinden yana kaliteleri Avrupa Standartlarında olan uzun yıllar minimum 5 yıl sizlere sorun çıkarmaksızın kullanım imkanı sunabilecek, Dünya Markalarından oluşan ürünlerle, doğru uygulama, doğru işçilik ilkeleri dahilinde verilmektedir.

Logo Şerit Kaplama

Kurumsal Ticari Taksi uygulamalarımızın bir parçası olan Ticari Taksi Uygulamasında, ekmek kapınız niteliğinde olan aracınızın ekonomik olan uygulamalara nazaran, araç kaplama ürünlerinden yana kaliteleri Avrupa Standartlarında olan uzun yıllar minimum 5 yıl sizlere sorun çıkarmaksızın kullanım imkanı sunabilecek, Dünya Markalarından oluşan ürünlerle, doğru uygulama, doğru işçilik ilkeleri dahilinde verilmektedir. Titiz ve detaylı işçiliğimizle boyadan farkı olmayan kaplamalar ve söküm garantisi mevcuttur.

Dijital Baskı Araç Kaplama

Profesyonel çalışmalarınızda, ulusal kurum kimliği kaplamalarınızda, DİJİTAL BASKI ARAÇ KAPLAMA yüksek işçilik ve ürün kalitesi ile verilebilmektedir. Tasarım ve çalışmalarının, 3D modellemelerinin, ulusal ajanslarla iş birliği içerisinde olabileceği gibi, 3D modelleme uzmanımızca tasarımı, bina giydirmeleri vbg. alanlarda profesyonel kadromuz stratejik işbirliğine her daim açıktır. Ekonomi yerine kalite tercihiniz ise, uzun yıllar sorunsuz bir şekilde araçlarınızı pazarınızda görselleştirebilirsiniz.

Ağır Ticari Araç Kaplama

Kurumsal ihtiyaçlarınız doğrultusunda Otobüs, Kamyon, Çekici gibi araçlarınızdaki Kurumsal Renk Değişimi, Silüet Kaplaması, Dijital Reklam PR uygulaması gibi bir çok proje bazlı teklifinizde profesyonelliğimiz ve kurumsallığımızla, çözüm ortağınız olmaya hazırız. Dijital baskı ve ürün alternatif çözümlerinde Türkiye’nin önde gelen en büyük distribitörleri ile çalışmalarımız devam etmektedir. Projenize kurumsal bir stratejik iş ortağı arıyorsanız doğru adrestesiniz.

Sizinde burada yer almanızdan onur duyarız.

Çalışmalarımız

Hangi hizmete ihtiyacınız var?

Teklif İsteyin

Sadece Dezenfeksiyon veya sterilizasyon hizmeti almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, bize ulaşın, detaylı bilgi ile birlikte uygun fiyat/kaliteli hizmet hedefi doğrultusunda size ulaşalım.
Lütfen bekleyin...