KOŞULSUZ HİJYEN, KOŞULSUZ SAĞLIK...TEMİZ ÇEVRE, TEMİZ İNSAN...SAĞLIKLI NESİLLER.

Araç Elektroniği - Multimedya Uygulamalarımız

Binek ve Ticari araçlarınız üzerinde, Multimedya, DVR Kamera Güvenlik, Yol Güvenliği, OEM Multimedya, Android sistemler ile Kameralı ve Kamerasız Park Sensör sistemlerinde kaliteli ürün, sanayi malları satış sonrası hizmetler tebliğine uygun garanti koşulları ile 2 yıl ürün garantisiyle sunduğumuz hizmetlerimizdir.Ürün satış ve montaj uygulamalarımız araç orjinalliğine herhangi bir sakınca doğurmamakla birlikte, bazı yeni nesil araçlar için gizlenmiş saklanmış özelliklerinde aktif hale getirilmesini içermektedir.

Ayrıca sigorta şirketleri kapsamında, kara taşıtları sigorta poliçeleri dahilinde hırsızlık, kısmi yangın, oto kaza durumlarında, araç elektroniği üzerinde meydana gelen hasarlarınız için Alternatif Yeni Nesil Çözümler’de ALC – Çorum bünyesinde ERK GARAJ ayrıcalığıyla sunulmaktadır.

Naviin Oto Görüntü Sistemleri

Değiştirilebilir Ön Panel Çerçeve Sistemi ile araca göre cihaz derdine son veren NAVİİN, OEM Universal ve Double Dean cihazları, uzaktan kontrol imkanı sağlayan, yeni nesil araç joystick ek donenımı, ön yol sürüş güvenlik kamerası, geri görüş kamerası, araç özellikleri vbg. tam anlamıyla bir tablet deneyimi sunmaktadır.

Park Sensör ve Geri Görüş Kameraları

Aracınızı park etmeyi kolaylaştırarak güvenliğinizi artırarak istenmeyen kazalara veya küçük park hasarlarını ortadan kaldıracak bir çok çözüm tekniği. Çeşitli ürün alternatifleri ile birlikte, ger igörüş kameralı, ayna tipi ekranlı, multimedya ayna, ses ve yaklaşma mesafe cetvelli bir çok türüyle, garanti süreçli, güvenli montaj ve satış sonrası hizmetleriyle sunulmaktadır.

Mobil DVR Kamera Kayıt Sistemleri

Okul Taşıtları, Ticari Araçlar, Taksiler, gibi toplu taşım araçları için standartlar dahilinde bulunan ekonomik ve profesyonel seri ürünler, teknik detayları belirlenmiş özel şartnamelere sahip özelliklere sahip AHD veya Analog kamera, 2TB’a kadar kayıt imkanına sahip, 3G/4,5G teknoloji ile mobil olarak izlenebilen cihaz sistemlerimiz uygulama ve montaj avantajlarıyla sunulmaktadır.

Sizinde burada yer almanızdan onur duyarız.

Çalışmalarımız

Hangi hizmete ihtiyacınız var?

Teklif İsteyin

Sadece Dezenfeksiyon veya sterilizasyon hizmeti almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, bize ulaşın, detaylı bilgi ile birlikte uygun fiyat/kaliteli hizmet hedefi doğrultusunda size ulaşalım.

[quform id=”2″ name=”Teklif İste”]