SİZİN İÇİN ÖNEMLİ OLAN NEDİR? KONFOR MU? GÜVENLİK Mİ? TASARRUF MU?

Araç Cam Filmi Uygulamalarımız

Sürüş keyfi ve konforu gibi detayları göz önüne alarak sormak istiyoruz ki “güneşli bir günde öğlen vakti aracınızı sürerken sol ve ön camdan gelen ısı ve ışığın sürüş kabiliyetinizi ve konforunuzu azaltmasını istemez misiniz?” Sürüş keyfi ve konfora yönelik bu sorular, hayatımızı daha kaliteli kılmaya yönelik adımlar atmamızı sağlayan sebeplere yöneliktir. Peki daha önemlisi ya sağlığınız?

Amerikan dermatolojistler; yıllar boyunca karşılaştıkları vakalarda insanların yüzlerinin sol kısımlarının, sağ kısımlara nazaran güneş ışınlarından dolayı daha fazla tahrip olduğunu belirtmişler. Bu durum, kırışıklıklardan, yüz lekelerine kadar cildimiz üzerinde hasara yol açarken en önemlisi cilt kanserinin de oluşumunda rol oynamaktadır. Dünya üzerindeki tüm cilt kanseri vakalarının, %90 gibi bir oranda güneşten gelen UVB ve UVA ultraviyole ışınları ile ilişkili olduğu gözlemlenmiştir. Yaptıkları araştırmalar sonucunda güneş gözlüklerinin UVB için etkili bir koruma sağladığını, güneşliklerin ise UVA için önlem aldığını, ama araçların yan camlarının UVA ışınlarını rahatlıkla geçirdiğini ifade etmişlerdir.

Bütün bunlar bir yana, aracınızın iç kısmında bulunan koltuk ve döşeme başta olmak üzere aracınızda yer alan özel eşyalarınızın da bu ışınlardan etkilendiğini düşünürsek, cam filminin sağlık ve sürüş konforunun dışında materyal objelere de iyi geldiğini söyleyebiliriz. Oturduğunuz koltuğun ısısı, kumaşın ya da döşemenin renk değişimini hesaba katın. Cam filminin hayatınıza kattığı bunun gibi daha birçok detay aklınıza geliyor değil mi? Özetle cam filmlerinin artık lüks olmaktan çıktığını ve zorunluluk haline geldiğini idrak ederek hizmet veriyor ve kullanıcılarımızı bilinçlendiriyoruz.

Carbon Serisi Cam Filmleri

Tek katmanlı, ideal 2 ply kalınlığa sahip, farklı ton seçeneklerine sahip karbon cam filmidir. Yüksek teknolojik standartlarda üretilmiştir. Rengi solmaz nitelikte olup, yansıma yapmaz. Isı ve UV engelleme performansı çok yüksektir.

Seramik Serisi Isı Cam Filmleri

Çift katmanlı, ideal 2 ply kalınlıkta ve fsrklı tonlarda nano teknoloji seramik oto cam filmleridir. Isıyı çok iyi derecede engellerken araçlarda klima soğutma maliyetini düşürür, yakıt tasarrufu vee sürüş güvenliği sağlarken üst düzeyde konfor imkanı sunar.

Güvenlik Cam Filmleri

100-125-200 mikron kalınlığa sahip, şeffaf ve renkli seçeneklerle, fırtına, çarpma, kötü niyetli hareketler, halk hareketleri gibi olumsuzluklarda cam dağılmalarını engelleyerek, ölüm ve yaralanma riskini minimuma indirir. 100/200 Mikron Şeffaf – 125 Mikron Renklidir.
Sizinde burada yer almanızdan onur duyarız.

Çalışmalarımız

Hangi hizmete ihtiyacınız var?

Teklif İsteyin

Sadece Dezenfeksiyon veya sterilizasyon hizmeti almak isterseniz aşağıdaki formu doldurun, bize ulaşın, detaylı bilgi ile birlikte uygun fiyat/kaliteli hizmet hedefi doğrultusunda size ulaşalım.
Lütfen bekleyin...