ERK Boya ve Oto Bakım, Plasti-Art kaplama ile oto boya ve bakımına yeni bir boyut getirdi. Çorum’da otomotiv sektöründe bir ilk daha hayata geçirilerek, araçların “Plasti-Art” adı verilen kaplama ile korunması sağlanıyor. Sektörün uzun yıllardan beri içinde yer alan ve çeşitli firmalarda görev yapan Fatih Kankurdan’ın sektördeki 21 yıllık tecrübesini Çorumluları yeni bir sistemle buluşturdu. Kankurdan’ın sahibi olduğu Erk Boya ve Oto Bakım Koruma Sistemleri geçtiğimiz günlerde hizmete açıldı.

Küçük Sanayi Caddesi No: 24 adresinde faaliyet gösteren Erk Boya ve Oto Bakım Koruma Sistemleri’nde “Plasti-Art” adlı bir kaplama ile araçların çizilme, boyasının silinmesi, yanması gibi durumları ortadan kaldırılıyor ve boyasının orijinalliğini bozacak sıkıntılar araç sahiplerine yaşatılmıyor. Erk Boya ve Oto Bakım Koruma Sistemleri Sahibi Fatih Kankurdan, Plasti-Art sistemi ile ilgili olarak şu bilgileri verdi:

“Plasti-Art aracınızın iç veya dış belli bir parçasını yada dış yüzeyinin tamamını orijinal boyanmış gibi kaplar ve tamamen yeni bir görünüm kazandırır. Plasti-Art boya kaplama genellikle sportif görünüm kazandırmak için yapılsa da, maliyetlerin düşmesi ile artık araç rengini değiştirmek isteyen bir çok araç sahibi aracını boyatmak yerine Plasti-Art işlemini tercih etmektedir. Plasti-Art aracınızı folyo kaplamaktan hem daha ucuz hemde daha zahmetsiz bir uygulamadır. Plasti-Art sayesinde aracınızın ‘boyalı araç’ olarak satılmaktan kurtulur. Plasti Art hem kolay uygulanır hem kolay sökülür hem de aracınızın orijinal boyasına en üst korumayı sağlar üstelik komple boya koruma sistemleri fiyatları ile karşılaştırıldığında neredeyse Plasti-Art kaplama daha ucuzdur” polisaj ile yüzey cilalanabilmekle birlikte, tazyikli basınçlı yıkamada yapılabilmektedir. Plasti-Art kaplama özellikleri & faydaları boyalı araçlarda yazın güneşin zararlı ışınlarından, kışın kar çamur vs. boyaya zarar verecek etkenlerden koruma sağlar. Boyanızı kuş pisliği, ufak taş çiziklerinden korur. Aracınızı her yıkadığınızda fırça ve sünger çizikleri de boyanıza zarar vermektedir. Plasti-Art uygulanmış bir araç bu tip uygulamalardan korunmuş olur. Plasti Art sayesinde boya koruma giderlerinden tasarruf edilmiş olacaktır. Plasti-Art çıkarıldığında aracınızın boyası ilk günkü canlılığında olacaktır, dolayısıyla aracınızın 2. el değeri artacaktır. Aracınız boyandığında orijinalliğini kaybedecek ve piyasa değeri düşecektir. Fakat aracınız Plasti-Art boya kaplama sayesinde aracın orijinal boyası korunmuş olacak değer kaybı olmayacaktır. Plasti-Art, folyo kaplamaya oranla çok daha kısa sürede gerçekleştirilir ve genel maliyeti de araç boyatmaktan çok daha düşüktür.”

Kankurdan, “Her nevi ürün üzerinde 7 farklı naturel, kırmızı, sarı, yeşil, mavi, black silver ve piano black renk seçeneğine sahip özel kaplama ürünüyle Audi, Mercedes, BMV, Jaguar gibi araçların orijinal jantlarında veya piyasada tüm araç sahiplerinin beğenisine sunulan farklı desenlerdeki jantların boya hasarlarıyla zevkler ve istekler neticesinde hizmet verdiğimiz bir başka alanımız” dedi.

1 yıldır otomotiv sektöründe satış ve satış sonrası tüm alanlarda hizmet vermenin yarattığı bilgi, birikim, tecrübe ve ürün geliştirme çalışmaları neticesinde şu anda piyasada var olan bir çok marka ve kendine has ürünlerin yanı sıra, gerek yönetim kademesi, oluşan gerekse ürün geliştirmede sürekli olarak sektörün ihtiyaçlarını çok yakından takip etiklerini anlatan Fatih Kankurdan, “3D Detailing Products ile HD High Definition ürünlerinin ayrıcalıklarını, yine Amerikan ithal Matrix micro coatings markasının muhteşem ürünleri ile, çizik giderme, pasta-cila, boya koruma, 1-3-5 yıl koruma garantili ve garanti belgesiyle birlikte , seramik boya koruma mucizesi, motor temizleme ve koruma, deri döşeme iç döşeme koruma sistemleri, far temizleme ve koruma, araç alt izolasyonu, motor kaput koruma filmleri, bina ve cam filmleri, komple deri döşeme ve iç döşeme boya restorasyonları gibi alanlarda da faaliyet göstermekteyiz” şeklinde açıklamada bulundu.

ÇORUMPOST

 

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram
Düşünceniz nedir?
0Güzel0Kötü0Harika

Sosyal Medya
Facebook0
Twitter
RSS
E-Posta
Instagram